OFERTA

Zajmujemy się organizacją pokazów stuntu. Zapoznaj się z naszą ofertą!

 

Nasze umiejętności oraz zaangażowanie docenili organizatorzy jednych z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce i na świecie. Między innymi Verva Street Racing , europejska liga driftingowa Drift Masters GP czy też Driftingowe Mistrzostwa Polski.Dzięki naszemu doświadczeniu, pokazy wykonywane przez naszą grupę są dopracowane do ostatniego szczegółu.

 

 

Prowadzenie imprezy

Podczas trwania pokazu dawkę adrenaliny skierowaną ku publiczności podtrzymuje nasz komentator, który bardzo dobrze zapozna każdego słuchacza z tematyką Stuntu. Organizowane są również dodatkowe konkursy dla publiczności, aby uzyskać z nią możliwie jak najbliższy kontakt oraz aby wydarzenie utrwaliło się na długo w pamięci każdego uczestnika .

 

 

Promocja imprezy 

Współpracujemy z największym na świecie portalem motoryzacyjnym o tematyce stuntridingu . Strona Stuntersblog posiada około 2,4mln obserwujących na Faceboku, dzięki czemu możemy liczyć na szeroki zasięg promocji naszych pokazów. Dodatkowo posiadamy własne profile Facebook, które używamy do promocji lokalnej imprezy .

 

 

Koszty pokazów

Kwestia ceny każdorazowo jest uwzględniana indywidualnie. Wpływ na nią mają poszczególne czynniki:

-ilość motocyklistów

-ilość pokazów w ciągu dnia

-czas trwania jednego pokazu

-pakiety promocyjne

-pakiety medialne (fotograf, video z pokazów)

- komentator / wodzirej imprezy

-ilość konkursów

Prosimy o wysłanie wiadomości na e-mail  pokazystuntu@gmail.com lub +48 788 246 252 z opisaniem wyżej wymienionych podpunktów. 

 

Z góry dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z naszą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu !

 

 

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a comment