O nas

PokazyStuntu.pl to wspólne dzieło kilku zapaleńców tego sportu. Po raz pierwszy w Polsce chcemy zapewnić w pełni profesjonalne podejście do organizacji pokazów stuntridingu.

Zespół tworzą utalentowani zawodnicy z tytułami z całej Europy oraz portal StuntersBlog - największy tematyczny serwis na świecie. Dzięki takiej współpracy oprócz stworzenia świetnego widowiska, mamy również ogromne możliwości reklamowania tworzonych przez nas wydarzeń.

Dzięki naszej pomocy, będą Państwo mogli zaskoczyć swoich gości i uatrakcyjnić event unikalną atrakcją. Zajmujemy się organizacją pokazów od ponad 10 lat. Obsługujemy klienta indywidualnego i korporacje, zlecenia małe i duże. W każde pokazy wkładamy tyle samo zaangażowania i energii.

Jesteśmy członkami grupy MOTOBIKE3M, która jest rozpoznawalna już od 2004r. Zajmujemy się PROFESIONALNĄ organizacją pokazów stuntu. Nasze umiejętności oraz zaangażowanie docenili organizatorzy jednych z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce takich jak Verva Street Racing , liga driftingowa Drift Master oraz STW Drift Challange.

 

 

Dzięki naszemu doświadczeniu, pokazy wykonywane przez naszą grupę są dopracowane do ostatniego szczegółu. Podczas trwania pokazu dawkę adrenaliny skierowaną ku publiczności podtrzymuje nasz komentator, który bardzo dobrze zapozna każdego słuchacza z tematyką Stuntu. Nasza działalność jest w stu procentach legalna, a na nasze pokazy wystawiamy fakturę VAT. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i zapoznaj się z naszą ofertą pokazów!